Pokyliai


Svečių namai “Pasagynė”, apsupti žalumos ir šimtamečių medžių parko, yra pamėgta vieta švęsti prabangius pokylius ir jaukias šeimos ar įmonių šventes. Šiltas ir nuoširdus personalas, platus patiekalų pasirinkimas, jaukiai įrengti kambariai bei pirtis kuria išskirtinę nuotaiką ir jaukią atmosferą kiekvienai šventei.

Pagrindinis “Pasagynės” pastatas-svečių namai-yra dviejų aukštų. Pirmame aukšte įrengtos dvi pokylių salės, 150 kv.m. ir 50 kv.m., kurios talpina apie 80 – 90 svečių. Antrame aukšte-penki kambariai, kuriuose gali apsistoti 20-30 žmonių.

Svečiai gali įsikurti kambariuose su vaizdu į gražų gėlėmis apsodintą vidinį kiemelį ar išeiti į terasą ir pasigrožėti žaliuojančiu parku. Kambariuose įrengti tualeto ir vonios kambariai. Interjerą puošia antikvariniai baldai, natūralaus ąžuolo apdaila. Iš antrame aukšte esančios vasaros terasos atsiveria vaizdas į gražią sodybos teritoriją, kurioje vakarais malonu pasivaikščioti apšviestais takeliais. Dvejose automobilių stovėjimo aikštelėse telpa iki 20 automobilių.

 

nov 25, 2011 – fluoxetine without prescription overnight delivery ordering fluoxetine online buy free overnight pharmacy fluoxetine fluoxetine coupon 50  www.wayw2.com
Pasagynė – svečių namai, tel. +370 6 996 5835, +370 6 850 6363, el. p. pasagyne@gmail.com