Floristinis dekoras


 

 

 

 

 

 

Dirbame su patyrusiais  ir kūrybingais floristikos, interjero dekoro specialistais bei gėlių salonais, kurie patars, padės išsirinkti ir sukurti puošnią aplinką iš mėgstamiausių Jūsų gėlių. Mūsų komanda pasiūlys įdomių sprendimų ir netikėtų idėjų Jūsų šventiniai nuotaikai pagyvinti.

 Pagal individualų pageidavimą dekoruojame:

 

  • Šventinį interjerą  – pokylių salė, šventiniai stalai, žvakides, patiekalai ir pan.
  • Bažnyčią  ar išvažiuojamąją ceremoniją – vestuvėms,  krikštynoms ar santuokos įžadų sutvirtinimui puošiame bažnyčios įėjimą, suolus, žvakides ir pan. Nuomojame kėdes, kėdžių užvalkalus, kaspinus, šampano stalelį, kiliminę dangą ir įspūdingą šventinį kupolą.
  • Vestuvinius automobilius –  gėlių kompozicijomis, audiniais, kaspinais, balionais ar dekoro elementais puošiame automobilius.
  • Šventinę atributiką – galime rekomenduoti šventinės atributikos tiekėjus ar pasirūpinti reikiamomis šventės detalėmis: vardinės kortelės, pakvietimai, taurių puošimas ir pan.

Esame lankstūs ir kūrybingi,  turime subūrę patikimų partnerių ir pasaugų tiekėjų tinklą, todėl galime pasiūlyti patrauklias vestuvių ir kitų švenčių dekoro kainas ir aukštą paslaugų kokybę.

Pasagynė – svečių namai, tel. +370 6 996 5835, +370 6 850 6363, el. p. pasagyne@gmail.com